Podmínky uživatele

 

Registrací a vstupem souhlasíte s uvedenými podmínkami portálu CAM24. Registrace a vstup je umožněn pouze uživatelům starším 18 let.

Uživatel prohlašuje a zaručuje, že bere na vědomí obsah stránky, který je určený pouze osobám starších 18 let a zajistí odpovídajícím bezpečnostním opatřením, aby neměla přístup k této stránce osoba mladší 18 let.Uživatel dále prohlašuje, že zajistí nepřístupnost k jeho heslu pro vstup na tyto stránky osobě mladší 18 let.

Je zakázáno podávat modelce či modelům jakékoli kontaktní údaje nebo propagovat jiné podobné live chatové systémy.Je zakázáno poskytovat účinkujícím názvy nebo odkazy na jiné webové stránky.

Uživatel se zavazuje při chatování chovat tak, aby modelku neponižoval a zachoval její důstojnost! Nepřístojné chování uživatele k modelce bude mít za následek okamžité vyhoštění z chatu včetně zablokování registrace uživatele bez náhrady.Důrazně upozorňujeme, že urážení modelky může mít za následek trestní stíhání.

Uživatel bere na vědomí, že nedodržení těchto podmínek může mít právní důsledky. Uživatel výslovně souhlasí s tím, že jeho poskytnutá data (podle zákona)budou uloženy pro případné nejasnosti atd.CAM24 si vyhrazuje právo na případné změny těchto podmínek.

© BrusTech Live Chat system 2021       Cam24 » Klient » Podmínky uživatele webcam chat, cam2cam, sex

Zaujal Vás live chat a chcete také oživit skutečnou a reálnou touhu u vás doma? Navštivte  erotické prádlo

Cam24 live chat, erotika, živě
Login:
Heslo: