Podmínky modelek/agentur

Registrovat a stát se modelkou může pouze osoba starší 18 let.

Odesláním žádosti o přijetí modelky souhlasíte s pravidly těchto podmínek. Po odeslání žádosti je nutné se přihlásit do registrace a nahrát své fotografie odpovídající velikosti min. 640x480 a formátu jpg nebo png. Bez nahrání minimálně 3 fotografií není možné dokončit registraci modelky. Při registraci je nutné vyplnit všechny položky včetně celého profilu v registraci modelky.( bez tohoto požadavku nebude modelka zobrazována na hlavní stránce) Věkové rozhraní pro přijetí modelky je 18-40 let. U modelek nad 40 let probíhá individuální schvalování. Pokud nebudou výše uvedené požadavky splněny nebude registrace schválena.

 

Modelka je povinna:

  • být při vysílání nalíčená a upravená
  • oblečena v erotickém prádle. Výjimkou jsou kožené kalhoty a veškeré fetiš oblečení
  • zajistit odpovídající prostředí pro vysílání
  • mít kvalitní obraz, připojení k internetu a dostatečné osvětlení
  • modelka nesmí bezdůvodně zapínat VIP režim a vyčkávat na připojení klienta( a když bude přepnuta musí modelka provádět erotické ukázky )

 

Vše je neustále kontrolováno administrátorem. Porušení povinností modelky bude napomenuto a při opakovaném porušování bude mít za následek okamžité zrušení registrace bez nároku na provizi.

 

Je zakázána jakákoli nahota účinkujících ve vysílání v režimu FREE.

Modelkám je přísně zakázáno dávat klientům jakýkoliv kontakt (tel.email,atd.), dále se zakazuje dělat jakoukoli reklamu konkurenčním live chatům, či dávat klientů adresy těchto chatů! Je zakázáno umístění fotografie znázorňující sexuální praktiky včetně odhaleného pohlaví.

Je přísně zakázáno zejména: sexuální znázornění s dětmi nebo zvířaty,osobní kontakt se zákazníkem, propagace pornografických produkcí (pouštění videa). Porušení těchto podmínek bude mít za následek okamžité zablokování registrace bez nároku na provizi. Je povoleno při slovním napadáním účinkujících klienta vyloučit z chatu.

 

CAM24 si vyhrazuje právo neschválit nebo zrušit registraci bez udání důvodu.

 

Platnost podmínek od 1.2.2012

CAM24

© BrusTech Live Chat system 2021       Cam24 » Modelka » Podmínky modelek/agentur livechat doma, amatéři

Zaujal Vás live chat a chcete také oživit skutečnou a reálnou touhu u vás doma? Navštivte  erotické prádlo

Cam24 live chat, erotika, živě
Login:
Heslo: